Praca: Grafik komuterowy

Grafik komuterowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1832
OBOWIĄZKI:
POSZUKUJEMY :Specjalista d/s obsługi klienta ; Optometrysta ; Grafik komputerowy▪ Fascynujesz się modą?▪ Pociąga Cię praca z markami Premium?▪ Masz dobry kontakt z klientem i chęć kreowania nowego stylu?▪ Lubisz pracę w przyjaznym, pełnym humoru i wigoru towarzystwie?Jeśli tak, to właśnie takiej osoby jak Ty poszukujemyDołącz do naszego zespołuZostań specjalistą w dziedzinie optyki i profesjonalnym doradcą w zakresie doboru okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnychPoszukujemy pracowników na stanowiska: SPECJALISTA D/S OBSŁUGI KLIENTA REFRAKCJONISTAOPTOMETRYSTA GRAFIK KOMPUTEROWYOPTYK- obsługa klienta w salonie optycznym,- dopasowanie rozwiązań do korekcji wzrokowej klienta,- rozpoznanie potrzeb klienta,- drobne naprawy optyczne,- dopasowanie okularów,-
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: GRAFIKA I ANIMACJA 2D W REKLAMIE (ADOBE PHOTOSHOP, COREL DRAW, ADOBE INDESIGN)
Uprawnienia: obsługa komputera pakiet Microsoft Office,PRO PUBLICO,INFO MEDICA,AMMS
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

elokwencja

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN