Praca: Architekt

Architekt
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0574
OBOWIĄZKI:
NB INVEST sp. z o.o.Więcej o nas na www.nbinvest.plPoszukujemy pracownika na stanowisko:ArchitektOpis stanowiska:•Opracowywanie projektów architektonicznychj;•Koordynacja projektów wielobranżowych;•Uczestnictwo w naradach projektowych oraz radach budowy;•Kontakt z partnerami w zakresie projektów i realizacji inwestycji;•Udział w szkoleniach i kursach szczególnie w zakresie wdrożenia projektowania w zakresie BIM.Wymagania:•Wykształcenie wyższe na kierunki architektura•Minimum 3 letnie doświadczenie przy sporządzeniu projektów w zakresie obiektów technicznych, magazynowych itp.•Obsługa programów autoCAD lub tożsamych.Wynagrodzenie:Możliwość ustalenia indywidualnego w zależności od posiadanego doświadczenia oraz uprawnień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: KOMUNIKACJA I WSPÓŁPRACA W ZESPOLE

Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia architektoniczne lub możliwość ich uzyskania umiejętność obsługi programy autoCAD lub innego programu architektonicznego

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN