Praca: Analityk biznesowy korporacyjny

Bank Ochrony Środowiska S.A.
poszukuje kandydata na stanowisko:

Analityk biznesowy korporacyjny

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • analiza dokumentacji i dokonywanie oceny ryzyka kredytowego klientów i transakcji korporacyjnych
  • przygotowanie projektu opinii/decyzji kredytowych
  • przygotowanie projektu umów kredytowych i umów zabezpieczeń
  • monitoring sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, bankowość)
  • min. rok doświadczenia w banku na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
  • praktyczna wiedza z zakresu przygotowywania aplikacji kredytowych, rekomendowania struktury transakcji, oceny prawnych zabezpieczeń produktów kredytowych oraz przygotowywania umów kredytowych oraz umów zabezpieczeń
  • znajomość zasad monitorowania i dokonywania okresowych przeglądów klientów
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • znajomość jęz. angielskiego mile widziana

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit
  • prywatną opiekę zdrowotną

Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.